NASCAR: A győztes Hamlin beszólt a rajongóknak, Logano és Harvick búcsúzott a rájátszástól Bristolon –

Denny Hamlin a Bristol Motor Speedway-n mostani győzelmének interjújában közölte, hogy legyőzte minden kedvenc versenyzőjét, bár nem voltak lenyűgözve a közönség füttykoncertjén keresztül. Ez a győzelem a 51. a NASCAR Cup-karrierjében, és a harmadik az idei szezonban, amivel bejutott a playoff második, top 12-es körébe. A versenyen 142 kört vezetett az 500-ból, és 2.437 másodperccel előzte meg a másodikként befutó Kyle Larson-t. A rájátszás első, top 16-os körének zárása volt ez a verseny, ami azt jelenti, hogy négy versenyző elbúcsúzott az idei kupától. Joey Logano, Corey LaJoie, Kevin Harvick, Michael McDowell és Ricky Stenhouse Jr. kiestek. A továbbiakban az élmezőnyben még versenyeznek Denny Hamlin, Kyle Larson, Christopher Bell, William Byron, Martin Truex Jr., Chris Buescher, Kyle Busch, Ryan Blaney, Brad Keselowski, Ross Chastain, Tyler Reddick, Bubba Wallace és a Hendrick Motorsports csapata.

Forrás: USAracing